Şeffaf Yönetilmek

Herkesin Hakkı!

Apartman ve Site Yönetiminiz Daha ŞEFFAF VE KOLAY!

Şeffaf Yönetim

Amacımız daha seffaf bir yönetiminizin olmasını sağlamak.

Şeffaf Yönetim, bina, apartman, site, rezidans, toplu konut, AVM veya entegre tesis yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim sistemi yazılımıdır.

Kat malikleri yönetime ulaşmak ve sıkıntılarına cevap bulmakta ne kadar zorlanıyorsa, adil yöneticiler de kendilerini ve dürüst yönetimlerini anlatmakta sıkıntı çekmektedirler. Şeffaf yönetim yazılımı ile kat malikleri ve yöneticiler yönetimle ilgili olan bütün konulara tek bir noktadan erişim yapabilmektedir.

Yöneticiler bina veya sitelerinin mali durumlarını, kişilerden alınan aidatların nerelerde kullanıldıklarını, yapılan harcamaları, gelen faturaları ve diğer ödeme işlemlerini anlaşılır ve güvenilir bir şekilde kat malikleri tarafından online erişilebilmesini sağlamaktadır.

Şeffaf Yönetim'i kullanan Apartman / Site yönetimleri, istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile kat maliklerine duyururken, kat malikleri öğrenmek istedikleri bilgileri, yönetime ait faturaları, borç-alacak bilgilerini ayrıca yönetim kurulu kararı doğrultusunda istenilen tüm diğer detayları bu platformdan görebilecektir. Bilgilendirme mesajları SMS/mail ortamında otomatik ilgililere bildirilebilecektir. Platform üzerinden banka entegrasyonları Yönetimlerin banka kayıt işlem sürelerini yarı yarıya azaltacaktır.

VİZYONUMUZ: Şeffaf Yönetim, seffafyonetim.com platformuna site yönetimleri ile ilk adımı attı. Şeffaf Yönetim adı altında kooperatif ve dernek yönetimlerine bu hizmeti sunmayı planlayan Şeffaf Yönetim, gelecekte de Şeffaf Yönetici adı altında Serbest Girişimcilere de dinamik ve sürekli gelişen bir sistem içerisinde yer verecektir. Network Marketing sistemi ile bireylere meslek edinme, firmalara da faaliyet alanlarını genişletme imkânı sağlayacaktır. Yönetimler en ivedi gereksinimlerini canlı destek sayesinde anında çözebilmeleri en büyük gururumuzdur.

MİSYONUMUZ: Şeffaf Yönetim adillikten, dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeden kullanıcılara güvenilir bilgiye şeffaf ulaşmasını sağlamaktadır.