Hakkımızda

Hakkımızda

06.11.2020 16:41Şeffaf yönetim, apartman, site, rezidans, toplu konut, AVM veya entehre tesis yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Kat malikleri yönetime ulaşmak ve sıkıntılarına cevap bulmakta ne kadar zorlanıyorsa, adil yöneticiler de kendilerini ve dürüst yönetimlerini anlatmakta sıkıntı çekmektedirler. Yöneticiler mali durumlarını, kişilerden alınan aidatların kullanım alanlarını, yapılan harcamaları, gelen faturaları zamanında, anlaşılır ve güvenilir bilgiyi kat malikleri tarafından online erişilebilmesini sağlamalıdır. Şeffaf yönetimi kullanan Apartman / Site yönetimleri, istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile kat maliklerine duyururken, kat malikleri öğrenmek istedikleri bilgileri, yönetime ait faturaları, borç-alacak bilgilerini bu platformdan görebilecektir. 


Vizyonumuz
Şeffaf Yönetim, seffafyonetim.com platformuna site yönetimleri ile ilk adımı attı. Şeffaf Yönetim adı altında kooperatif ve dernek yönetimlerine bu hizmeti sunmayı planlayan Şeffaf Yönetim, gelecekte de Şeffaf Yönetici adı altında Serbest Girişimcilere de dinamik ve sürekli gelişen bir sistem içerisinde yer verecektir. Network Marketing sistemi ile bireylere meslek edinme, firmalara da faaliyet alanlarını genişletme imkânı sağlayacaktır. 

Misyonumuz 
Şeffaf Yönetim adillikten, dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeden kullanıcılara güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır.


Şeffaf Yönetim Programı

Mesken Giriş
Yönetici Giriş

Sosyal Medyada Biz