Kampanya Kapsamı ve Süresi

Bu kampanya 8 Mart dünya kadınlar gününe özel olarak site, apartman, AVM vb. toplu yapı yönetimlerinde yöneticilik yapan kadınlara özel olarak hazırlanmıştır.

Yönetim ofislerine Şeffaf Yönetim site yönetim yazılımı kampanya koşulları dahilinde 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak kullanma hakkı verilecektir.

Yöneticilerin, kampanyadan yararlanabilmek için 15.03.2021 tarihine kadar seffafyonetim.com web sayfası üzerinden ÜCRETSİZ DENE bölümünden yöneticisi oldukları site, apartman veya AVM’lerini kaydetmiş olmaları zorunludur.

Kampanya son başvuru tarihi 15.03.2021’dir.


Kampanya Birleştirme

Bu kampanya kişiye özel olup, kampanya başka bir yöneticiye veya başka bir site, apartman veya AVM’ye devredilmesi ve/veya tanımlanması mümkün değildir.

Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.


Diğer Koşullar

Kampanya kapsamındaki kampanyaya dahil olan yönetici veya site sayısını Tabim Bilişim Eğitim Dan. San. Tic. A.Ş. (“Tabim”) belirleyecektir.

Tabim bir kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin ve gerekçe göstermeksizin değiştirme ve durdurma hakkına sahiptir.

Tabim bir yönetici, site, apartman veya AVM’ye hizmet sunmaktan kaçınabilir.

Kampanyadan şu anda Şeffaf Yönetim kullanan veya daha önce kullanmış yöneticiler veya ilgili site, apartman ve AVM’ler faydalanamaz.

Kampanya, sadece Şeffaf Yönetim yazılımının kullanımı için geçerlidir. Herhangi bir ek yazılım, hizmet (veri aktarımı, eğitim ve benzeri) kapsamaz.

Bu kampanyadan sadece Türkiye'de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş kadın yöneticiler faydalanabilir.

Tabim Bilişim Eğitim Dan. San. Tic. A.Ş yönetimin başkasında olduğunu tespit etmesi halinde bahse konu kampanya hesabını tanımlamama ve/veya geri iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan yönetici karar defteri ön kapak resmini, yönetici seçildiğine dair karar metninin fotokopisini tabim@tabim.com.tr e-posta adresine göndermekle mükelleftir.

Kampanya ile tanımlanan kullanım süresinin sona ermesi halinde yönetici tarafından bir bilgilendirme yapılmadığı hallerde Tabim’in inisiyatifinde olmak üzere standart ücretli sürüme geçiş yapılabilecektir. Ancak bu durum hiçbir şekilde Tabim veya Şeffaf Yönetim’in hizmet sağlama yükümlülüğü olduğu şeklinde yorumlanamaz.

Mesken Giriş
Yönetici Giriş

Sosyal Medyada Biz